Hledat
Počasí
Počasí Praha 10 - Slunečno.cz
Nejnovější seriály
Hodnocení na SerialZone.cz
Řekli o jídle…

- "Objev nového jídla znamená pro člověka mnohdy více, než objev nové hvězdy"
Savarin

- "Gurmán, který myslí na kalorie, je jako prostitutka, která se dívá na hodinky"
James Beard

- "Největším nepřítelem českého kuchaře je jeho fantazie"
Zdeňek Pohlreich

Rubriky
Archivy
TOPlist
TOPlist
QR Code

QR Code

Anketa
Radar

!! A dost !! >> Farmářské trhy

Fenomén doby – text z podzimu 2011

Vracíme se k dávno zaběhlé tradici pozapomenuté bohužel v devadesátých letech minulého století raketovým nárůstem výstavby obchodních center a hypermarketů. Naneštěstí mi často připadá, že narozdíl od těch marketů snažících se stahovat ceny na co nejnižší hladinu na úkor nejen kvality tvoří prodejci na trzích ceny v hladině výšky Tsunami. Bageta za 40 Kč.?. Dejme tomu. Drahé suroviny z francie (Petite France), nebo uzený bůček za 300,- a více !!! Nechci nikomu sahat do svědomí, ovšem při nákupce 45,-Kč/Kg max. je to i při té práci dost. Díky bohu (odpusť pane náš to rouhání), že zelináři jsou rozumnější.

12.3.2012 >> Text níže jsem napsal jak na stránky Farmářské tržiště Praha tak na Facebook. Odpověď žádná a ze stránek tržiště, z diskuze příspěvek zmizel..??..

Byl jsem dnes (10.3.2012) ovšem i opravdu nemile překvapen! Stánek s ruskými specialitami (vynikající masové pirohy) už prý nebude. Doslova mi paní řekla, "že tam nejsou chtění". Mohl by mi tohle někdo zodpovědně vysvětlit? Místa je tam na dalších jednou tolik stánků a jediněčnost právě této nabídky je snad více než žádoucí. Nemluvě o tom, že narozdíl od většiny ostatních mají velmi příznivé ceny.

Sdílejte...

Komentáře