Hledat
Počasí
Počasí Praha 10 - Slunečno.cz
Nejnovější seriály
Hodnocení na SerialZone.cz
Řekli o jídle…

- "Objev nového jídla znamená pro člověka mnohdy více, než objev nové hvězdy"
Savarin

- "Gurmán, který myslí na kalorie, je jako prostitutka, která se dívá na hodinky"
James Beard

- "Největším nepřítelem českého kuchaře je jeho fantazie"
Zdeňek Pohlreich

Rubriky
Archivy
TOPlist
TOPlist
QR Code

QR Code

Anketa
Radar

Chutné překvapení z Michle

Bún Cha Michle Detajl Denně cestou z práce míjím u tramvajové a autobusové zastávy Michelská malé ušmudlané bistro, kde mají v menu nechutně “tradiční” rádoby asijská jídla. A také polévku kuřecí Pho. No, nešel jsem ji ani ochutnat. Nějak jsem neměl odvahu. Ovšem už několikráte jsem jsem měl pocit, že se od bistra line typická vůně grilovaného masa. A že to bylo cítit i 50 metrů daleko a mně právě dnes ujel autobus, mazal jsem nahlédnout. A hned ve dveřích dotaz: “co tady máte z toho grilu venku”? Odpověď naprosto jednoznačná: “Bún Cha”. “Tak to tedy sem s ním”.

 

 

Na obrázku vidíte pouze polovinu porce. Moc chutný do křupava grilovaný bůček s nezbytnou troškou voňavého tuku odkapaného na dno, nudle, směs koriandru, okurky a dalších bylinek a dresink s jemnou příchutí česneku, který jsem zvýraznil několika kapkami chilli omáčky (samozřejmě té s kohoutem).

Bún Cha Michle01

 

Co dodat. Jen kvůli této lahůdce vřele doporučuji. Přijemně povídavý kuchař rád zodpoví každý dotaz, zatímco čekáte na vou porci lahůdky.

Mapa

 

[fb_like]

Sdílejte...

Komentáře