Hledat
Počasí
Počasí Praha 10 - Slunečno.cz
Nejnovější seriály
Hodnocení na SerialZone.cz
Řekli o jídle…

- "Objev nového jídla znamená pro člověka mnohdy více, než objev nové hvězdy"
Savarin

- "Gurmán, který myslí na kalorie, je jako prostitutka, která se dívá na hodinky"
James Beard

- "Největším nepřítelem českého kuchaře je jeho fantazie"
Zdeňek Pohlreich

Rubriky
Archivy
TOPlist
TOPlist
QR Code

QR Code

Anketa
Radar

!! A dost !! >> Hnus a šmejd a bezmoc…

dont do it! Jsem v prdeli! Vážně. Denně se setkávám se šmejdy dnešního světa. Denně si nevím rady se svinstvem. Denně jsem si jist, že nemá smysl rozčilovat se a přesto to dělám. S pocitem naprosté bezmoci.

Včera večer jsem u číňanů zaplatil, ale neodnesl si večeři. Tou svou hatmatilkou mi něco vysvětlovala taková jedna a já už to nevydržel… Poslal jsem ji s hatmatilkou i jídlem do prdele. Nerozuměl jsem ani slovo. Já, čech, jsem v česku nerozuměl přistěhovalci, který má u našich rádoby úřadů větší zastání i podporu než kterýkoliv čech.

Tak nevím. To už sem asi ten xenofobní rasista né?

Dnes ráno jsem si koupil u řezníka za rohem k snídani husí paštiku za 185 !!! korun kilo. Takovej smrad co se mi doma z balíčku roztáhl po kuchyni jsem nezažil. To nebylo zkažené jídlo. To bylo kdovíco, z čeho to vyrobili. O dest minut později mi pan řezník a tři jeho zaměstnankyně sveřepě tvrdili, že to je v pořádku. Že takto voní husí sádlo. Řval jsem jako protrženej. Vzteky a bezmocí. Ne, kurva! Nevoní a já už mám plné zuby šmejdu se kterým nikdo nic nedělá.

Doma jsem si pět minut nato, úplně zblblej těmi jejich kecy vyndal z lednice kelímek svého husího sádla. Ne! Takto opravdu cítit není.

Jsem v prdeli. A nevím jak z ní ven. A hrozně se stydím za ten výstup.

 

 

Tady ho máte, pana podnikatele…

blahuta

 

A ještě dovětek. Já vím, že on, ani jeho zaměstnankyně to nevyrábí. Ale prodávají a doporučují. A teď ať si to taky … píp …

Mimochodem tohle je jediné řeznictví, kde jsem viděl u jednoho každého pultu dvě prodavačky na jednoho zákazníka. Nekecám. Ať už u masa, nebo uzenin, jedna váží zboží, druhá stojí u kasy a ťuká do ní váhy a ceny. Ať už je ve frontě dest lidí nebo jeden, vždy stejně. A tohle jako berou plat?

Sdílejte...

2 Responses to “!! A dost !! >> Hnus a šmejd a bezmoc…”

Komentáře