Hledat
Počasí
Počasí Praha 10 - Slunečno.cz
Nejnovější seriály
Hodnocení na SerialZone.cz
Řekli o jídle…

- "Objev nového jídla znamená pro člověka mnohdy více, než objev nové hvězdy"
Savarin

- "Gurmán, který myslí na kalorie, je jako prostitutka, která se dívá na hodinky"
James Beard

- "Největším nepřítelem českého kuchaře je jeho fantazie"
Zdeňek Pohlreich

Rubriky
Archivy
TOPlist
TOPlist
QR Code

QR Code

Anketa
Radar

>> Nový styl, podpora, reklama

Recepty na vaření - logoAč to zatím nevypadá, jsem v několika posledních týdnech doslova bombardován nabídkami úpravy, opravy, různými doporučeními a nemálem více či méně vhodných stylů vzhledu tohoto mého webu. Některé jste mohli zahlédnout v podobě spuštěných a opět stopnutých reklam. Jiné, jako je nová stránka v odkazech právě teď. Jsou i takové jež se musím naučit využít a na vás pak vyzkouším.

Tím hlavním a do budoucna dosti jistým je fakt, že snad budu mít řekněme finanční podporu. Přesněji, a já si to vybral, podporu ve formě pravidelného vylepšení nástrojů a nářadí v mé kuchyni. No prostě a jednoduše půjde o zkoušení čehokoliv při vaření použitelného a nám všem pomáhajícího.

Musím přiznat, že některé kousky mne opravdu dostaly a já doslova zíral. Jedním z prvních byla obyčejná Síťka na maso 2m Ibili v sekci Špejle, provázky, síťky vhodná na pečení, vaření, uzení a další úpravy klasické masové rolády nebo prostě kusu stočeného masa. Ono to není nic nového, ale pro domácí kuchtičku popravdě nesehnatená a nepoužitelná věc. Proč? No to proto, že ve velkém balení pro profesionály za moc peněz a asi tak na celý život.

Už mnohokrát jsem zmínil, že kvalitní nářadí v kuchyni je opravdu důležitou součástí vaření. Nejen z hlediska zachování nutričních hodnot jako například u salátů, ale taky pro vlastní pocit z dobré a vhodné přípravy která se nemění v otravnou práci dík tupému noži, nebo salátu na kterém nedrží dresink dík tomu, že zůstal mokrý. Našel jsem mezi mnoha nabídkami na webu vezdejším stránky Miluji vaření s nimiž souvisí portál s nabídkou kuchyňského vybavení Vše na vaření s opravdu téměř nekonečnou a často překvapující nabídkou věciček o kterých jsem dodnes ani neslyšel. No a nakonec ještě stále v jenom ranci také zajímavou další stránku s kalorickými tabulkami Kalorické tabulky které já sice asi moc nevyužiju páč nemám potřebu vědět vše do všech detajlů, ale hodit se může.

 

Takže závěrem nový začátek

Nehodlám dělat zdrcující reklamu jen tak nějakému obchodu. Jednomu z mnoha. Chci jen s podporou jednoho opravdu zajímavého a kvalitního připomínat možnosti a doporučovat věci (pomůcky) jež sám považuji za vhodné a někdy dokonce nezbytné pro potřeby kuchaře, hospodyňky a každého kdo ani doma nechce býti otrokem a cítit se nicotným dík pouhé nutnosti uvařit.

 

 

Recepty na vaření - logo

 

 

Milujivareni.cz - Recepty, online kuchařka, škola vaření

 

 

Kalorické tabulky

 

 

Tolik z mé první, klidně si řekněme reklamní součásti stránek Moje Dobroty.

Když něco stojí za to, proč nepřipomenout jak a kde se k tomu dostat. Nemyslíte?

 

MDMP

Sdílejte...

4 Responses to “>> Nový styl, podpora, reklama”

Komentáře